HR DEVELOPEMENT MANAGER

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza procesul de diagnoza organizationala si de evaluare a resurselor umane
Elaboreaza si optimizeaza fisele de post
Concepe si implementeaza strategia de dezvoltare organizationala si a resurselor umane din cadrul companiei
Efectueaza analiza nevoilor de instruire
Concepe si gestioneaza planurile anuale de instruire si planurile individuale de dezvoltare
Coordoneaza si sustine integrarea organizationala a noilor angajati
Elaboreaza si livreaza programe de training si team-building
Monitorizeaza si evalueaza impactul programelor de dezvoltare organizationala si a resurselor umane
Gestioneaza relatiile cu consultantii si furnizorii externi de training

CERINTE

Experienta relevanta de minimum 3 ani
Excelente abilitati de comunicare, relationare si negociere
Studii universitare in sociologie, psihologie sau management
Studiile postuniversitare in resurse umane sau psiho-sociologie organizationala constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

BENEFICIILE VOR FI NEGOCIATE IN MOD DIRECT, IN FUNCTIE DE NIVELUL PROFESIONAL.
PENTRU PERSOANELE DIN AFARA JUDETULUI SIBIU SE ASIGURA RELOCARE.

SC TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail, dar care are ca obiect secundar de activitate si transport international de marfa .