GESTIONAR / STIVUITORIST

SECPRAL PRO INSTALATII

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptia cantitativa si calitativa a produselor comercializate;
- Pregatirea materialelor pe baza facturii fiscale;
- Verificarea cu atentie a materialelor predate catre client;
- Asigura incarcarea si descarcarea marfii cu ajutorul motostivuitorului;
- Activitati de manipulare a marfii in depozit;
- Gestionarea corecta a stocurilor;
- Participarea la inventarele lunare,semestriale,anuale.

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta pe un post similar min. 1 an;
- Atestat de stivuitorist (autorizat ISCIR );
- Cunostiinte de utilizare a documentelor fiscale;
- Spirit organizatoric;
- Persoana corecta, dedicata, serioasa ,cu simt al raspunderii;
- Carnet de conducere cat.B (avantaj)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Bonuri de masa;
- Decontarea transportului in comun;
- Mediu de lucru profesionist.

S.C. Secpral Pro Instalatii S.R.L. este una dintre cele mai importante firme furnizoare en-gros in domeniul importului si distributiei de materiale de instalatii din Romania .