GESTIONAR - SIBIU

S.C.TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma romaneasca care comercializeaza produse tehnice specifice.

Principalele responsabilitati sunt:
- intocmire documente de receptie, stocare, depozitare;
- pregatire comenzi;
- aranjare marfa pe rafturi;
- participare la inventare.

CERINTE

- studii medii;
- experienta pe un post similar constituie avantaj;
- cunostinte de limba engleza - avantaj;
- cunostinte bune de MS Office;
- carnet de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- telefon de serviciu;
- posibilitati de dezvoltare profesionala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!