GESTIONAR DEPOZIT - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital strain care produce, importa si comercializeaza premixuri pentru furajarea animalelor.
Responsabilitatile postului:
- asigurarea gestiunii fizice a stocului de marfa;
- efectuarea operatiunilor de intrare a marfii in stoc;
- asigurarea miscarii stocurilor;
- expedierea marfii catre clienti.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta relevanta in gestiune;
- bune cunostinte de operare PC: Word, Excel;
- carnetul de conducere constituie un avantaj;
- abilitati de comunicare si organizare.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!