Gestionar cu atestat de operare motostivuitor

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma cu capital strain si unic importator in Romania a utilajelor acestui producator, cu o cifra de afaceri de 1,5 milioane de euro.
Principala activitate a firmei este de comercializare a utilajelor de debitat lemn, accesorii si piese de schimb pentru acestea, aparate de ascutit si panze de banzic tip banda.

Aceasta persoana va fi responsabila de activitati precum:
- administrarea si organizarea produselor din depozit, cat si de circulatia produselor in si din depozit (depozitul se intinde pe o suprafata de aproximativ 700 mp);
- descarcarea si depozitarea marfurilor si a utilajelor aduse de la producator;
- incarcarea si expedierea produselor si a utilajelor;
- urmarirea comenzilor venite de la clienti si expedierea utilajelor si a pieselor prin curierat;
- comandarea pieselor solicitate de clienti;
- intocmirea documentatiei necesare intrarii si iesirii marfurilor din depozit;
- estimari in ceea ce priveste necesarul de piese pe stoc.

CERINTE

In acest moment, cautam o persoana pentru a se alatura echipei din Sibiu, care sa se regaseasca in urmatoarea descriere:

- sa detina permis de operare motostivuitor;
- sa aiba cunostinte medii de limba engleza;
- minim un an de experienta in gestionarea unui depozit si operare a motostivuitorului;
- cunostinte de operare PC: Microsoft Office (Excel), Outlook, Sisteme de gestiune;
- constituie avantaj detinerea permisului de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- colectiv tanar si dinamic;
- ore suplimentare platite;
- renegocierea salariului dupa o perioada de 6 luni;
- training tehnic.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.