Full Stack Developer

ADIVA Wellness SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Requirements:
- Knowledge of Python, Java, jQuery, Angular, HTML5, CSS3, JavaScript, MySQL, MongoDB
- Linux and networking security standards

CERINTE

- Min 2 years experience
- Degree in Computer science or Mathematics

BENEFICII OFERITE

What we offer:
– work in a startup environment where your ideas are taken into account
– performance based rewards
– share options

Adiva Wellness furnizează servicii de consultanţă și dezvoltare de Software la comandă, pentru organizaţii de orice mărime.
Echipa noastră de consultanţi are o experienţă vastă în domenii de înaltă specializare cum ar fi Embedded Systems, aplicaţii CRM/ERP.
Aceasta experienţă a fost dobandită ca și angajaţi, sau ca și consultanţi pentru firme globale cum ar fi: Cisco, Infineon, NXP Semiconductors, etc.