Freestyler la \"Targul de Craciun din Sibiu\"

The Little Giant - Event Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ca si freestyler la "Targul de Craciun din Sibiu" veti ajuta la intreaga desfasurare a evenimentului, care se desfasoara in perioada 2-31 decembrie 2007 in Piata Mica din Sibiu.

Exemplu de activitati: vanzare la standuri, asistenta pentru artistii care concerteaza pe scena, asistenta pentru programul pentru copii, pastrarea curateniei, intretinerea paginii web, si multe altele.

Vom fi o echipa tanara si vom avea impreuna grija sa facem cel mai frumos Targ de Craciun!

CERINTE

Cat timp esti motivat(a) sa lucrezi la un proiect interesant, intr-o echipa tanara si dinamica si ai timp aproximativ 7 ore pe zi in perioada 2-31 decembrie, ne bucuram sa te avem alaturi!

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- sansa de a participa la un eveniment deosebit de interesant
- vom face un training pentru pozitia pe care o veti ocupa
- vom incheia un contract de colaborare
- vom emite o adeverinta de muna/de practica pentru a va servi in viitor!

The Little Giant Event Management - consultanta in managementul evenimentelor si organizator de evenimente publice mari.