FACTORY MANAGER - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala, unul dintre liderii la nivel mondial in productia de sisteme pe baza de polimeri.
Pentru fabrica lor din Sibiu cautam un Factory Manager.
Responsabilitati:
- raspundere pentru mentinerea rezultatelor productiei;
- imbunatatirea proceselor de desfasurare si sprijinire a activitatilor;
- planifica si aplica bugetele de investitii;
- coordonarea si dezvoltarea profesionala a personalului;
- introducerea de noi procedee si produse.

CERINTE

- studii superioare tehnice;
- experienta relevanta in productie;
- cunostinte de managementul calitatii;
- cunostinte foarte bune de limba germana si/sau engleza;
- carnet de conducere categ.B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv;
- laptop;
- masina de serviciu;
- telefon de serviciu;
- traininguri in tara si strainatate.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov si Baia Mare!