Excelente oportunitati de dezvoltare - INGINER CALITATE - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea unei bune relatii cu furnizorii;
- efectuarea auditurilor de calitate la furnizori;
- propunerea de masuri de imbunatatire la furnizori;
- organizarea si coordonarea workshop-urilor destinate rezolvarii problemelor de calitate;
- acordarea de suport furnizorilor in vederea dezvoltarii in domeniul calitatii.

CERINTE

Clientul nostru este o companie multinationala, lider de piata in domeniul automotive. Pentru sediul din Sibiu cautam persoane dornice sa se dezvolte in domeniul managementului calitatii, intr-un mediu profesionist.

- studii superioare in domeniul ingineriei;
- minim 1 an experienta de munca in domeniul calitatii;
- bune cunostinte ISO 9001; cunostintele de ISO/TS reprezinta un avantaj;
- bune cunostinte de limba engleza;
- carnet de conducere categoria B;
- atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- training;
- oportunitatea de dezvoltare in domeniul automotive intr-un mediu profesionist.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.