Excelenta oportunitate de cariera pentru tinerii absolventi de inginerie - Sibiu

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- programare masini comanda numerica;
- supervizare si intretinere parc utilaje CNC;
- organizare, stocare produse.

CERINTE

Clientul nostru este o campanie romano-germana care activeaza in domeniul prelucrarii otelului.

- studii superioare tehnice - Masini Unelte;
- avantaj cunostinte programare masini comanda numerica;
- cunostinte de limba germana sau engleza constituie avantaj;
- cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibiliatea de dezvoltare in cariera.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.