Excelenta oportunitate de cariera - JUNIOR BUYER - SIBIU

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care activeaza in domeniul automotive. Pentru biroul lor din Sibiu cautam persoane care doresc sa se dezvolte in domeniul achizitiilor.

Principalele responsabilitati:
- mentinerea relatiei cu furnizorii existenti;
- negocierea contractelor;
- monitorizarea si gestionarea contractelor;
- cautare furnizori.

CERINTE

- studii superioare economice sau studii tehnice;
- cunostinte foarte bune de limba engleza;
- cunostinte de operare PC;
- carnet de conducere categ.B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- oportunitatea de a lucra si de a se dezvolta intr-un mediu multinational.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.