Excelenta oportunitate de cariera - JUNIOR BUYER - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala, lider de piata in domeniul automotive.
Pentru sediul lor din Sibiu cautam tineri absolventi dornici sa se dezvolte in domeniul achizitiilor.
Principalele responsabilitati:
- cautarea de potentiali furnizori;
- evaluarea si monitorizarea performantelor furnizorilor;
- participarea la negocieri;
- urmarirea derularii contractelor.

CERINTE

- studii superioare tehnice sau economice;
- cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
- cunostinte bune de Ms Office;
- carnet de conducere categ.B;
- disponibilitate la deplasari in tara si in strainatate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;
- training in straintate si in tara.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.