ELECTRONIST -TEAM LEADER - SIBIU

SOBIS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital german, avand locatia in Sibiu si activand in domeniul productiei de componente electronice pentru industria auto;

Responsabilitati:

- supervizarea activitatii de productie/schimb;

- pregatirea personalului din sectie, pregatirea utilajelor;

- urmarirea termenelor si a cerintelor de calitate;

- formarea operatorilor din cadrul schimbului;

CERINTE

- studii medii/superioare in domeniul electronicii;

- experienta in productie componente electronice;

- experienta in coordonarea unei echipe de lucru;

- cunostinte in domeniul electronic (SMD, THT, tehnici de masurare si control);

- cunostinte de limba engleza/ germana;

- cunostinte de operare PC;

BENEFICII OFERITE

- salariul atractiv;

- oportunitati de dezvoltare a carierei;

- formare de specialitate in cadrul firmei-mama din Germania (3 luni);

SOBIS Consult - Human Resources Management, Marketing Research, Sibiu and Galati Headquarters
SOBIS Consult - Management Resurse Umane
Cercetari de Piata, sedii in Sibiu si Galati