Electrician

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, companie multinationala care activeaza in domeniul constructiilor.
Sarcinile principale sunt:
- Intervine rapid pentru rezolvarea avariilor si defectiunilor electrice, de la un senzor pana la PLC si PC;
- Verifica permanent buna functionare a barierelor optice de securitate, intrerupatoarelor de reparatii, limitatorilor electrici de cap de cursa, legaturilor de impamantare la masini;
- Verifica si remediaza, daca este cazul, functionarea ventilatoarelor la motoarele cu regim de functionare cu electrofrana;
- Executa reparatii si verificari la postul trafo;
- Executa intretinerea reparatiilor auxiliare;

CERINTE

- Experienta minim trei ani pe un post de electrician;
- Studii tehnice de specialitate - electrotehnica, electromecanica;
- Cunostinte minime de operare calculator;
- Gandire logica, analitica;
- Capacitate de adaptare;
- Rezistenta la efort;

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + prime;
- Bonuri de masa;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.