Economist - Limba Germana

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala de origine germana din domeniul automotive.
Principalele responsabilitati sunt:
- atributii generale financiar-contabile
- prelucrare date contabile
- persoana de legatura cu grupul comaniei (limba Germana)

CERINTE

- Absolvent de studii superioare economice;
- Cunoşţinte foarte bune de limba germană
- Cunoşţinte temeinice de contabilitate şi fiscalitate;
- Cunoşţinte operare pe calculator;
- Persoană responsabilă, riguroasă, meticuloasă
- Abilităţi de comunicare;
- Disponibilitate şi capacitate de muncă în echipă;

BENEFICII OFERITE

- Salariu si beneficii pe masura experientei si implicarii
- Bonuri de masa
- Abonament transport
- Dezvoltarea unei cariere in domeniu alaturi de o echipa de profesionisti

Pentru orice alte informatii sau intrebari suplimentare ne puteti scrie cu incredere la adresa de email: minerva.armenciu@eurotriade.com

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.