ECONOMIST CONTABILITATE

GEROM TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evidenta contabila primara (preluare si arhivare documente, inregistrare in contabilitate facturi furnizori, bonuri, chitante, extrase de cont, utilizare interfata pentru preluare automata a facturilor de clienti in programul de contabilitate ContabSQL)
- confruntare solduri clienti - furnizori si corectie erori
- confruntare stocuri contabilitate cu stocuri in sistemul IT si corectie erori diferente (operare compensari stocuri, procese verbale)
- punctare datorii buget cu administratia financiara
- intocmire declaratii fond de mediu

CERINTE

- studii universitare economice cu profil de contabilitate
- experienta de minim 2-3 ani in domeniu
- abilitati foarte bune de operare PC, in special MS Office - Excel
- cunostinte program de contabilitate ContabSQL constituie un avantaj
- persoana proactiva, cu simtul responsabilitatii, rezistanta la stres
- abilitati de organizare

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- laptop si telefon serviciu

CENTRUL ANVELOPA este importator si distribuitor national de anvelope.