Economist / Contabil

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea documentelor primare si a documentelor bancare;
Inregistrarea de facturi CLIENTI si FURNIZORI si urmarirea scadentelor;
Tinerea evidentei stocurilor si a inventarelor;
Furnizarea de rapoarte privind activitatea desfasurata;
Intocmirea altor situatii necesare bunei desfasurari a activitatii financiar-contabile;
Cunoasterea legislatiei financiar-contabile.

CERINTE

Studii superioare economice;
Experienta in domeniu - minim 3 ani;
Cunostinte de utilizare a calculatorului (Word, Excel);
Cunoasterea unui program de contabilitate - constituie avantaj NAVISION;
Cunoasterea limbii germane la nivel mediu;
Persoana ordonata, orientata spre obtinerea de rezultate;
Abilitati de comunicare, adaptabilitate si flexibilitate comportamentala;
Atitudine pozitiva fata de sarcinilie profesionale;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa;
Mediu de lucru profesionist si dinamic;
Posibilitati de promovare

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor