ECONOMIST /CONTABIL

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea in contabilitate a documentelor contabile (aviz, facturi. Nir, bon consum,chitante fiscale,bonuri fiscale- borderou de achizitie ,dispozitii de plata,incasare,operatiuni bancare).
- Intocmirea zilnica a registrului de casa aferent documentelor inregistrate in contabilitate.
- Evidenta si controlul operatiunilor de incasare card, tichete, cec .
- Evidenta si controlul operatiunilor in numerar
- Mentine relatiile cu furnizorii si clientii.
- Urmareste facturile neincasate, situatia debitorilor;
- Raspunde pentru corectitudinea inregistrarilor efectuate

CERINTE

- studii superioare economice
- cunostinte bune de contabilitate
- experienta pe un post similar , preferabil intr-o companie cu un ritm de dezvoltare puternic (domeniul retailului reprezinta un avantaj)

BENEFICII OFERITE

BENEFICIILE SE NEGOCIAZA IN MOD DIRECT in functie de nivelul profesional
- salariu atractiv
- tichete de masa

SC TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail.