Dispecer-Operator , Limba Germana,Rusa,Turca.

IN tIME Direkt-Kuriere S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Monitorizarea masinilor si soferilor
Procesarea datelor in Sistem Transport
Asigura fluidizarea transferului de date
Inregistrarea si prelucrarea cerintelor clientilor

CERINTE

Limba Germana nivel mediu> avansat
Limba Rusa nivel mediu>avansat
Limba Turca nivel mediu>avansat
Cunoasterea limbii Ruse sau Turca constituie avantaj
Cunostinte PC , Excel,World,Outlook

BENEFICII OFERITE

Salariu avantajos
Bonuri de masa
Asigurare medicala
Sanse reale de dezvoltare profesionala.
Scolarizare intensiva in tara si strainatate

IN tIME are sediul central la Hanovra şi dispune de 16 locaţii proprii în Germania, de câte o filială în România, Republica Ceha, Suedia şi Ungaria precum şi de o reţea de parteneri de cooperare în aproape toate ţările Europei.
Diversele filiale europene oferă service regional şi sant împărţite în centre de competenţă cu know-how pentru zboruri cu avioane charter, transporturi de curierat on-board si transporturi în Scandinavia precum si tarile de est.
Pentru detalii suplimentare va invitam sa accesati pagina noastra web - www.intime.de