Dispecer-Operator , Limba Germana,Bulgara

IN tIME Direkt-Kuriere S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Monizorizeaza Autovehicole si Soferii
Proceseaza datele in sistemul nostru operational
Asigura fluidizarea transferului de date

CERINTE

Limba Germana niverl mediu> avansat
Limba Bulgara, Rusa constituie avantaj
Cunostinte PC , Excel,World,Outlook

BENEFICII OFERITE

Salariu avantajos
Bonuri de masa
Asigurare medicala
Sanse reale de dezvoltare profesionala.

IN tIME are sediul central la Hanovra şi dispune de 16 locaţii proprii în Germania, de câte o filială în România, Republica Ceha, Suedia şi Ungaria precum şi de o reţea de parteneri de cooperare în aproape toate ţările Europei.
Diversele filiale germane oferă service regional şi sunt împărţite în centre de competenţă cu know-how pentru zboruri cu avioane charter, transporturi de curierat on-board, circulaţie în ţările de est şi transporturi în Scandinavia.

Pentru detalii suplimentare va invitam sa accesati pagina noastra web - www.intime.de