Dispecer

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, firma de transporturi.
Sarcinile principale pentru postul de dispecer sunt:
- repartizarea comenzilor pe autovehicule;
- pastrarea legaturii cu dispeceratul centralei si cu conducatorii auto;
- evidenta pozitiei si starii vehiculelor;

CERINTE

- studii medii, profil economic sau tehnic;
- experienta pe un post similar 1 an;
- limba germana - scris si vorbit bine;
- cunostinte operare PC - Word, Excel bine;
- persoana organizata, ordonata si responsabila;

BENEFICII OFERITE

- salariu 950 Ron net;
- tichete de masa;
- telefon de serviciu;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.