DIRECTOR VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Pune in aplicare strategia de vanzari a firmei
-Conduce activitatile de marketing, vanzari si serviciu clienti, in asa fel incat aceste activitati sa functioneze eficient
-Mentine si dezvolta relatia cu furnizorii interni
-Mentine relatiile cu partenerii, urmareste personal rezolvarea problemelor, sprijina intensiv proiectele
-Construieste si conduce echipa care va acoperi intreaga zona in care actioneaza firma
-Isi motiveaza subalternii, le sprijina activitatea si urmareste dezvoltarea lor continua
-Creste cifra de afaceri si portofoliul de clienti in raport cu potentialul firmei si al pietei
-Raporteaza rezultatele catre superiori, intocmeste rapoarte periodice

CERINTE

-studii superioare
-experienta peste 3 ani in domeniul vanzarilor
-cunoasterea limbii engleze
-cunostinte operare calculator
-constituie avantaj experienta in conducerea de echipa
-initiativa
-abilitati organizatorice si de management al timpului
-abilitati de conducere si coordonare a echipei
-disponibilitate la deplasari
-capacitate de a munci cu targete
-permis de conducere categoria B
-constituie avantaj experienta intr-o companie cu profil productie si comert imbracaminte

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant, corelat cu performantele
-telefon mobil

IMPORTATOR, DISTRIBUITOR SI RETAILER IMBRACAMINTE LA NIVEL NATIONAL