DIRECTOR VANZARI

CONCEPT TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Concepe si pune in aplicare strategia de vanzari a firmei,
- Conduce activitatile de marketing, vanzari si serviciu clienti in asa fel incat aceste activitati sa functioneze eficient,
- Mentine si dezvolta relatia cu furnizorii externi,
- Mentine relatiile cu partenerii deosebiti, urmareste personal rezolvarea problemelor acestora, sprijina intensiv proiectele mari de vanzare,
- Construieste si conduce echipa care va acoperi intreaga zona in care actioneaza firma,
- Isi motiveaza subalternii, le sprijina activitatea si urmareste dezvoltarea lor continua
- Creste cifra de afaceri si portofoliul de clienti in raport cu potentialul firmei si al pietei
- Raporteaza saptamanal rezultatele catre superiori.

CERINTE

- studii superioare
- experienta 3 + ani in domeniul vanzarilor
- cunoasterea limbii engleze
- cunostinte solide de operare calculator
- constituie avantaj experienta in lucrul cu marile lanturi de hypermarketuri/retaileri (METRO, REAL, SELGROS, XXL, BRICOSTORE, MR. BRICOLAGE, BAUMAX, etc.)
- constituie avantaj experienta in conducerea de echipa si in dezvoltarea unei afaceri,
- proactivitate si initiativa,
- foarte bune abilitati organizatorice si de management al timpului,
- foarte bune abilitati de conducere si coordonare a echipei,
- disponibilitate la deplasari,
- capacitatea de a munci cu targete,
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant corelat cu performantele,
- telefon mobil, laptop, masina de seviciu

HOLDING OLANDEZ, UNIC IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR AL RENUMITULUI BRAND DE SCULE DE MANA SI ELECTRICE KINZO, CAT SI A UNEI VARIATE GAME DE PRODUSE PENTRU PIATA DIY.
MAI MULTE DETALII PE www.concept-trading.ro si www.kinzo.nl