Director Tehnic pentru sector productie incaltaminte

SC Evoluzioni Organizzative Sistemiche SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii de top management intr-o firma mare de incaltaminte de nivel international, cu un personal de 400-800 de muncitori (Sibiu, Toplita)
Responsabilitati:
- conducerea departamentului tehnic, in special in ceea ce priveste proiectarea ce vine de la firma-mama din strainatate, cat si modelistica si materialele utilizate in productie;
- atingerea obiectivelor prin asigurarea eficientei tehnice si rezolvarii problemelor de productie

CERINTE

- experienta profesionala intr-o pozitie similara - domeniul tehnic;
- experienta in productia de incaltaminte (proces productie, coordonare personal etc.);
- persoana autonoma; problem-solving oriented;
- capacitate analitica si tenacitate in atingerea obiectivelor personale si organizationale;
- abilitate de a coordona personalul si de a dezvolta relatii optime de colaborare;
- cunoasterea limbii engleze si a limbii italiene;
- cunostinte bune de operare calculator

BENEFICII OFERITE

- retributie motivanta;
- integrarea intr-un mediu de lucru profesionist si organizat, asumandu-si responsabilitati vaste si provocatoare.
- oportunitate de dezvoltare a carierei intr-o firma de nivel international;
- telefon de firma si eventual locuinta de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta Resurse Umane