DIRECTOR PRODUCTIE - industria constructiilor

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza activitatea de productie din cadrul companiei
Intocmeste si indeplineste planul de fabricatie lunar/anual gestionand eficient toate resursele alocate
Urmareste si raspunde de realizarea productiei in parametri tehnici si calitativi solicitati de clienti
Urmareste incadrarea in bugetele stabilite pe comenzi

CERINTE

Studii universitare tehnice
Experienta intr-o pozitie similara minim 3 ani
Cunostinte specifice productiei de materiale de constructie ( ciment, caramida, betoane, etc.)
Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze
Abilitati de comunicare, lucru in echipa
Bun organizator, capacitate de analiza si sinteza
Capacitate de a lucra in program prelungit

BENEFICII OFERITE

Cariera intr-o companie multinationala
Pachet salarial competitiv

Noi, RECRUT'ART (www.recrutart.ro) impreuna cu clientul nostru, companie multinaţionala activă in domeniul industriei construcţiilor, anunţăm selecţia pentru poziţia de DIRECTOR DE PRODUCŢIE.