Director Operational - Divizia de Colectare

Perform HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea echipei de colectare incepand de la distribuirea sarcinilior pana la alcatuirea de rapoarte privind activitatea departamentului, pentru superiori;
- tinerea legaturii cu clientii companiei;
- participarea la formarea ehipei: procesul de recrutare, pregatirea noilor angajati, evaluarea periodica;
- propunerea si implementarea unor solutii noi acolo unde este neoie;

CERINTE

- absolvent de studii superioare pe profil economic;
- experienta pe o pozitie de conducere este necesara (2-3 ani);
- cunostinte avansate de contabilitate clienti: sa fi lucrat cu facturi,tranzactii, plati, dovezi de plata, balanta;
- bune abilitati de comunicdare, inter-relationare, de prezentare;
- atitudine profesionista, capacitate de concentrare si coordonare a unei echipe, rezistenta la stres.
- cunostinte avansate de Engleza.

BENEFICII OFERITE

- mediu profesionist de lucru, in Cluj;
- echipa tanara si motiva;
- pachet salarial motivant;

Perform HR este o agentie de recrutare specializata pe pozitii de tip entry si middle, avand drept clienti unele dintre cele mai mari companii multinationale din Bucuresti.

Domeniile de recrutare acoperite de PERFORM HR sunt: IT, Financiar - Contabil, BPO, Limbi Straine, Administrativ, Logistica, Retail, Vanzari si Marketing.

Echipa de recrutare este formata din consultanti profesionisti cu o experienta bogata in domeniu, orientati catre promptitudine si catre o integrare rapida si eficienta a candidatilor recomandati in cadrul companiilor - client.

Totodata, PERFORM HR organizeaza evenimente de cariera pentru tineri profesionisti: JOBfest 2005 - 2008, INTERNSHIP 2008 si Career Days, care aduc fata in fata tinerii candidati cu cele mai competitive companii din Romania.