Director Mentenanta

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

- propunerea unor masuri de eficientizare a utilitatii utilajelor;
- managerierea intregii echipe din departamentul de mentenanta;
- verificarea calitatii reparatiilor, astfel incat utilajele sa se incadreze in parametrii tehnici normali;
- reducerea la minim a opririlor din productie;
- planificarea reviziilor utilajelor;
- indrumarea, verificarea si evaluarea activitatii personalului;
- planificarea service-urilor utilajelor.

CERINTE

- absolvent al unei facultati cu profil tehnic: electrica, mecanica, electronica, automatizari;
- cunostinte aprofundate in domeniul mecanic, electric, electronic, automatizari;
- experienta in ceea ce priveste managerierea tuturor activitatilor tehnice pe care le implica procesele de reparatii, intretinere a utilajelor si echipamentelor pentru asigurarea continuitatii productivitatii la cote maxime;
- cunoasterea echipamentelor si utilajelor moderne;
- cunostinte referitoare la aprovizionarea cu piese de schimb / mentinerea relatiei cu furnizorii;
- experienta o perioada indelungata de un post similar, de conducere,
- abilitati de leadership;
- abilitati de analiza si interpretare in vederea solutionarii problemelor aparute;
- capacitate de lucru sub presiune.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.