DIRECTOR MARKETING - SIBIU -

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie americana care ofera servicii de telefonie prin internet. Pentru locatia din Sibiu cautam un director de marketing.

Responsabilitati:

-coordonarea departamentului de marketing;
-participarea la conducerea companiei;
-elaborarea de proceduri si strategii de marketing;
-analiza pietei;
-intocmirea de situatii si rapoarte statistice specifice;
-urmarirea costurilor.

CERINTE

-studii superioare;
-experienta in elaborarea de strategii si proceduri de marketing;
-avantaj cunostinte de marketing on-line (google ad words);
-limba engleza la nivel avansat;
-spirit analitic, team-player, abilitati de comunicare, adaptabilitate.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial foarte atractiv;
-bonusuri in functie de realizari;
-lucrul intr-un mediu international si foarte dinamic;
-program flexibil;
-traininguri in domeniu in tara si in strainatate.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.