DIRECTOR JUDETEAN SIBIU

S.C.G4S.CASH SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Are in subordine echipajele de tranport valori din judetul pe care il conduce.
- conduce activitatea de transport valori in judetul SIBIU, respectand planul de transport valori si ATM;
- recruteaza si selectioneaza personalul pe posturile vacante;
- stabileste componenta echipajelor care vor executa transport de valorii in ziua urmatoare;
- stabileste traseele optime in cazul unor restrictii aparute;
- se informeaza la Dispeceratul Administratiei Nationale a Drumurilor despre starea drumurilor si a conditiilor meteorologice existente pe itinerariile de deplasare a autoblindatelor;
- raspunde de mentinerea unor relatii amiabile cu beneficiarii companiei;
- raspunde pentru ?ndeplinirea obligatiilor asumate prin contractele ?ncheiate cu beneficiarii transportului de valori si alimentare a bancomatelor;
- raspunde direct de corectitudinea raportarilor.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta manageriala;;
- experienta in relationarea directa cu beneficiarii;
- cunostinte temeinice legate de organizarea, optimizarea si securitatea transporturilor;
- cunostinte in administrarea logisticii;
- abilitati de operare PC (MS Office ; Word, Excel; elemente internet);
- permis auto: categoria B
- abilitatil de comunicare, capacitatea de conducere si de luare a deciziilor, abilitate in a lucra cu oamenii, capacitate de delegare, de previzionare, de solutionare optima a problemelor, initiativa, responsabilitate, intuitie, capacitatea de analiza

BENEFICII OFERITE

salariu brut 1700 lei, la care se adauga spor de vechime intre 3 si 25 % functie de vechimea in munca
- tichete de masa (corespunzator numarului de zile lucratoare din luna);
- telefon de serviciu;
- masina de serviciu;
- conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
-plata de asigurari medicale suplimentare
- oportunitatea de a lucra intr-o companie internationala si cu o reputatie deosebita, intr-un mediu de lucru profesionist, in care magnitudinea clientilor deserviti si diversitatea solicitarilor acestora sunt motive de dezvoltare profesionala continua;
- posibilitati reale de promovare in cadrul companiei.

G4S Cash Services este membra a Group 4 Securicor, companie aflata pe locul intai la nivel mondial in domeniul prestarii de servicii de securitate.
In Romania, G4S Cash Services este prezent din 2002, ofera servicii de transport valori, procesarea banilor si alimentarea si intretinerea de nivel 1 a bancomatelor. Totalizeaza astazi peste 2300 de salariati si are o infrastructura teritoriala dezvoltata formata din 9 Centre de Procesare si 15 puncte de lucru, putandu-ne astfel presta serviciile la nivelul tuturor judetelor. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, Posta Romana, ABN-AMRO, Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Romaneasca s.a