DIRECTOR ECONOMIC

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conduce, cooordoneaza si raspunde de activitatea compartimentului financiar-contabil in conformitate cu legislatia in vigoare;
- Supervizeaza inregistrarea cronologica si sistematica a datelor contabile in evidentele societatii;
- Controleaza si raspunde de modul de prelucrare a datelor contabile, precum si de exactitatea inregistrarilor care se fac in conturile contabile;
- Analizeaza rezultatele financiare;
- Intocmeste raportarile de cash - flow;
- Urmareste situatia debitorilor;
- Intocmeste analize financiare periodice;
- Mentine relatiile cu bancile colaboratoare societatii;
- Raspunde de modul de indeplinire a sarcinilor de serviciu de catre personalul din subordine;
- Aduce la cunostinta persoanelor din subordine modificarile legislative si verifica aplicarea corecta a acestora.

CERINTE

- Experienta in coordonarea unui departament financiar contabil min 3 ani;
- Studii superioare de specialitate;
- Cunoasterea legislatiei in domeniu;
- Foarte bune abilitati de coordonare, organizare, planificare, delegare si control.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea reala de dezvoltare profesionala intr-o firma in continua expansiune;
- Mediu de lucru profesional si placut;
- Pachet salarial motivant, in acord cu evolutia profesionala, telefon, bonuri de masa.

Compania noastra inseamna echipa. Ca membri ai acestei echipe, lucram impreuna si atingem obiectivele comune, cream si consolidam relatii profesionale puternice, condusi de un spirit de parteneriat si respect reciproc, avand un set de valori solide.
In companie intalnesti oameni cu experienta care au gasit locul potrivit pentru o cariera pe termen lung. Alaturi de ei dorim sa aducem oameni noi care sa se dezvolte odata cu compania.
In spatele tuturor succeselor noastre sunt oamenii din TRIDENT si din acest motiv noi te cautam, te rasplatim pe masura, te provocam continuu. Poti simti alaturi de noi satisfactie profesionala si te poti bucura de conditii de lucru calitative, intr-o companie moderna.
Crezi ca esti pregatit sa accepti provocarile noastre? Impartasesti aceleasi valori ca si noi?
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!