DIRECTOR DE VANZARI HYPERMARKET

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru care activeaza in domeniul retail, DIRECTOR DE VANZARI in cadrul hypermarketului din Sibiu.

- Organizarea, coordonarea si dezvoltarea departamentului de vanzari
- Stabileste strategia de vanzari a hypermarketului
- Formuleaza si adopta deciziile referitoare la solutionarea problemelor din cadrul departamentului vanzari
- Identifica oportunitati de afaceri
- Reprezinta firma in relatiile protocolare cu furnizorii,clientii si alte organisme cu impact potential asupra rezultatelor firmei
- Implementeaza deciziile si strategiile aprobate prin planificare si asigurarea cooperarii in interiorul organizatiei
- Motiveaza echipa de vanzari pentru a obtine actiunea eficienta a acesteia

CERINTE

- Studii superioare
- Minim 3 ani experienta in coordonarea oamenilor ca director de vanzari
- Utilizare PC: MS Office- Word, Excel, Powerpoint - E-mail, Internet
- Bune abilitati manageriale, abilitati de comunicare si negociere, leadership

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant si competitiv.

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor nostrii.