director de vanzari

pfa dura gheorghe

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recrutare coordonare a unei echipe de vanzari distributie aparatura medicala.
- defineste caracteristicile de brand
-reprezntanta nationala a companiei spaniole Centros EPS.
- urmareste dezvoltarea pe piata a produselor / serviciilor companiei
- mentine relatia cu clientii companiei si are ca obiectiv extinderea portofoliului de clienti

CERINTE

- capabil sa recruteze si sa cordoneze o structura de vanzari distributie aparate medicale la nivel national.
- aptitudini si cunostinte manageriale
- abilitate in a-si seta prioritatile
- persoana dinamica, entuziasta
- spirit de echipa
- rezistenta la stres
- abilitati de comunicare si de prezentare
- gandire analitica
- cursuri de specialitate constituie un avantaj
-limba spaniola contituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist.
- pachet salarial substantial cu bonificatii ce pot depasii 10 000 eur/luna.
- excelente oportunitati de dezvoltare personala
- posibilitati de promovare
- masina de serviciu.
- telefon mobil.
- decontari.

DESCRIEREA FIRMEI

vanzari
distributie.