Director

JobAvantaj Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementeaza strategia de pia¿¿ adoptata de companie .
- Promoveaza imaginea companiei ¿i a produselor pe care aceasta a planificat s¿ le vând¿ .
- Studiaza permanent teritoriul agentiei pentru g¿sirea oportunit¿¿ilor de asigurare ¿i se preocupa de sporirea primelor încasate;
- propune si elaboreaza planul de marketing si publicitate anual pentru agentie;
- recruteaza si formeaza echipa de agenti si tot personalul aflat in subordine.

CERINTE

- experienta minim 3 ani pe o pozitie de conducere intr-o banca sau in domeniul asigurarilor;
- domiciliul in Sibiu sau disponibilitate de relocare in Sibiu;
- excelente abilitati de lucru cu clientii;
- excelente abilitati de leadership si management;
- permis de conducere categoria B;
- cunoasterea la nivel avansat a cel putin unei limbi straine;
- motivat de profesie si posibilitatile de dezvoltare in cariera oferite.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- posibilitati de dezvoltare in carier¿;
- masina de serviciu;
- telefon de serviciu;
- conditii excelente de lucru.

Agentie de recrutare, cautam din partea clientului nostru, importanta companie din Sibiu ce livreaza servicii de brokeraj pentru produse de asigurari, candidati pentru pozitia de Director de Brokeri.