Dezvoltare/ Programare WEB

Finea Tech

Job expirat

RESPONSABILITATI

Formam o echipa constand din 3 persoane, dintre care un Team Leader si cel putin un vorbitor fluent de germana pentru dezvoltare in Typo3 pentru biroul nostru nou deschis din Sibiu.
Dezvoltarea/programarea se va face mai ales in Typo3 si PHP.

In primele 3 saptamani se face familiarizarea cu Typo3 daca nu exista experienta anterioara.

MAILURILE CARE NU RESPECTA CELE 4 CERINTE DE MAI SUS (CV, motivatie, amandoua in engleza si asteptarile salariale) NU SE IAU IN CONSIDERARE!

CERINTE

Cunostinte bune de PHP, MySQL, HTML, XML, CSS, JavaScript, AJAX, baze de date.
Pentru postul de Team Leader este necesara experienta anterioara de Typo3 si Project Management.

Aptitudinile cautate:
- atentia la detalii si munca temeinica!!!
- responsabil si punctual-isi respecta deadline-ul
- creativ - in design (daca e cazul) si solutii implementate

Reprezinta avantaj (in ordinea asta):
- cunostinte/experienta in Typo3
- limba GERMANA!
- cunostinte Photoshop si/sau Illustrator

Firma tanara, in dezvoltare continua, flexibila si deschisa la propuneri, cu ore de lucru si zile de concediu flexibile, oferind mai multe feluri de beneficii along the way.
In afara de webdesign avem colaborari atat in dezvoltarea de software cat si de aplicatii pentru iPhone.
In momentul de fata avem angajati in Timisoara, Oradea, Targu Mures si Miercurea Ciuc.