COORDONATOR VANZARI EN-DETAIL

GEROM TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

CENTRUL ANVELOPA, importator si distribuitor national de anvelope cauta COORDONATOR VANZARI EN-DETAIL pentru completarea echipei pentru locatia Sibiu

RESPONSABILITATI:

- Preluare clientilor,prezentarea ofertei de anvelope pe dimeniunile solicitate sau echivalente.
- Consiliere clienti
- Stabilirea si indeplinirea obiectivelor urmarind criteriile trasate de companie
- Coordonarea fortei de vanzare directa
- Dezvoltarea pietei
- Respectarea politicii si procedurilor companiei in activitate
- Coordonarea responsabillilor de vanzari en-detail in activitatiile intreprinse de acestia

CERINTE

- Atractie si dorinta de a lucra in domeniu auto
- permis de conducere categoria B (minim 2 ani)
- Bune abilitati de comunicare
- Prezenta placuta
- Persoana responsabila
- Capacitate puternica de auto-organizare
- Cunostinte MS Office
- Dedicare si disponibilitate pentru program prelungit in caz de necesitate.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial corelat cu performanta.
- Colectiv tinar, dinamic si o companie aflata in plin proces de dezvoltare
- Posibilitate de perfectionare
- O provocare continua

CENTRUL ANVELOPA este importator si distribuitor national de anvelope.