coordonator vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea, motivarea si dezvoltarea echipei de vanzari;
- Supervizarea vanzarilor si a activitatilor promotionale ;
- Indeplinirea planului de vanzari stabilit pentru portofoliul de produse prin:
- identificarea si exploatarea oportunitatilor de vanzare si de promovare a produselor;
- vanzari catre clientii importanti;
- propunerea si implementarea proiectelor de dezvoltare a relatiilor cu echipa;

CERINTE

- Studii superioare de specialitate;
- Experienta relevanta in coordonarea si dezvoltarea unei echipe;
- Excelente abilitati de comunicare, influentare si negociere;
- Perspicacitate comerciala si de afaceri;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Planificare si organizare;
- Capacitate de a lua decizii si a seta prioritati;
- Integritate, proactivitate si orientare catre rezultat;

BENEFICII OFERITE

-Se ofera pachet compensatoriu motivant;
- oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei echipe dinamice si competitive;
-bonusuri trimestriale