Coordonator telemarketing

Wittmann & Partner Computer Systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste baze de date pentru campanii de marketing
- organizeaza si executa campanii de marketing direct
- organizeaza si executa campanii de telemarketing
- contribuie activ la perfectionarea uneltelor si a procesului de telemarketing

CERINTE

- limba engleza: avansat
- foloseste competent Internetul si suita office: Word, Excel, Powerpoint
- persoana comunicativa, energica, orientata spre invatare
- atitudine pozitiva si deschisa
- rezistenta la stres
- independenta in munca
Experienta in telemarketing si/sau domeniul software constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- remunerare competitiva
- lucrul cu instrumente software moderne (document management, CRM)
- mediu de lucru international, dinamic si motivant

Wittmann & Partner este o companie dinamica, specializata in dezvoltarea, implementarea si intretinerea de software, outsourcing pentru clienti din toata lumea. Activitatea noastra este concentrata pe dezvoltarea si implementarea de aplicatii Internet, Intranet si client-server pentru platforme Windows si Linux/Unix. Echipa actuala este capabila sa ofere expertiza intr-o arie larga de tehnologii si limbaje de programare. Companii din Germania, Franta, U.K., Italia si Romania ne-au ales ca partener de incredere pentru dezvoltarea de software.