Coordonator Echipa Distributie Materiale Publicitare Sibiu

ONE2ONE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea unei echipe de distribuitori de materiale publicitare in cutii postale. De aceea, trebuie sa poata sa planifice si sa supravegheze activitatea distribuitorilor pentru ca mesajele (pliantele, cataloagele) sa ajunga in cutiile postale selectate.

CERINTE

Sa fie serios si punctual, responsabil si plin de energie, cu chef de munca si cu mintea destupata.

Este important sa aiba abilitati de relationare si comunicare si, mai mult decat atat, pasiune pentru lucrurile bine facute, planificate si organizate pana la detaliu.

Mai este de preferat sa stea bine la capitolul cunostinte de operare PC (e-mail, internet, Excel, Word) si sa aiba studii medii.

BENEFICII OFERITE

Oferim tot ceea ce este nevoie pentru a face pe cineva multumit cu locul sau de munca: salariu bun, beneficii suplimentare, training-uri si un mediu de lucru personalizat. In plus, sansa unei cariere ascendente intr-o companie deosebita. A oamenilor care lucreaza deja la noi.

Vor fi contactate numai persoanele selectate pentru interviu.

Suntem o companie de media directa cu sediul central in Bucuresti.