COORDONATOR DEPARTAMENT TEHNIC - entry level

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Clientul nostru, companie multinationala, recruteaza pentru postul de Coordonator Departament Tehnic, entry level (experienta 1 - 3 ani). Principalele atributii ale ocupantului postului sunt:
- Coordonarea departamentului tehnic in acord cu obiectivele companiei
- Asigurarea activitatii de mentenanta si depanare a masinilor si utilajelor
- Programarea si derularea interventiilor pentru remedierea utilajelor
- Urmarirea parametrilor de functionare pentru instalatiile din dotare
- Verificarea si intretinerea echipamentelor auxiliare: racire, aer comprimat, incalzire
- Gestionarea materialelor si a pieselor de schimb
- Elaborarea fiselor tehnice si a rapoartelor

CERINTE

- Studii superioare, specializarea electronica industriala, automatizari industriale, (electronica - electrotehnica)
- Experienta 1 - 3 ani pe un post cu atributii similare-
- Cunoasterea limbii engleze sau germane la nivel mediu
- Cunostinte ce acopera ariile: roboti industriali, calculatoare, tehnica, pneumatica, hidraulica, instalatii racire tehnologica apa, electricitate
- Apt sa lucreze sub presiunea termenelor limita, in conditii de stress
- Disponibil la program prelungit si interventii in afara programului
- Disponibil pentru vizite si specializare in strainatate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte motivant
- Bonusuri in raport cu performanta
- Training

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane. Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor nostrii.