CONTABIL SEF SIBIU

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati ale postului sunt:
- coordonarea intregii activitati a departamentului contabilitate;
- verificarea inregistrarilor contabile;
- intocmirea balantei si a bilantului;
- intocmirea de rapoarte financiare.

CERINTE

Clientul nostru este o companie cu traditie in importul, productia si comercializarea de aditivi pentru industria alimentara.
Pentru sediul din Sibiu cautam o persoana pentru postul de contabil sef.

Cerinte:
- studii superioare in domeniul economic;
- experienta relevanta pe un post similar;
- bune cunostinte operare PC;cunostintele de operare in Ciel si WizPro reprezinta un avantaj;
- atestatul de contabil autorizat reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitate de dezvoltare in cadrul unei companii lider de piata in domeniul de activitate.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.