Contabila - part time

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- operare documente si operatiuni contabile in programul de contabilitate SAGA
- verificare documente contabile
- organizare si arhivare documente
- verificari fise de conturi si corectitudine operatiuni contabile
- intocmirea unor centralizari in Excel si export din saga in Excel pentru verificari conturi
- comunicare cu clientii prin email pentru clarificari contabile
- verificare incasari si plati in online banking
- alte activitati de secretariat
- ocazional (o data pe luna, maxim) rezolvarea unor diverse probleme la Anaf sau Casa de Sanatate, etc.

CERINTE

- disponibilitate de a lucra part time pe o perioada indelungata (eventual mai aveti un job part time)
- cunostinte de contabilitate
- cunoasterea programului de contabilitate Saga
- cunostinte Excel
- cunostinte bune de folosire a calculatorului
- persoana organizata, atenta si responsabila

BENEFICII OFERITE

- program flexibil
- acumulare de experienta practica in contabilitate