CONTABIL JUNIOR - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala producatoare de subansamble si cablaje pentru industria automotive. Pentru sediul lor din Sibiu cautam un contabil.
Responsabilitati:
- efectuare de inregistrari contabile;
- inregistrare facturi, chitante;
- efectuare analiza financiara.

CERINTE

- studii superioare economice;
- experienta pe parte de contabilitate minim 1 an;
- cunostinte de limba germana - nivel mediu;
- cunostinte de operare intr-un program de contabilitate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- training.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!