Consultant Vanzari - Shopping City Sibiu

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti pasionata devanzari in domeniul bijuteriilor si accesoriilorsi doresti sa faci parte din cel mai nou brand aparut in Sibiu, lucrand intr-o echipa tanara si dinamica?

Citeste urmatorul anunt si aplica la acest job daca:
- Ai experienta in vanzari de bijuterii si accesorii
- Esti punctuala, organizata si orientata spre rezultat
- Ai abilitati de persuasiune si ai atentie distributia
- Doresti sa cresti, sa te dezvolti in domeniul vanzarilor si sa contribui la dezvoltare brandului
- Ai aptitudini interpersonale si esti dinamica, entuziasta, optimista, creativa si cu spirit de echipa

CERINTE

- Contribuire la optimizarea si dezvoltarea strategiei de vanzari
- Aranjarea si gestionarea marfii pe rafturi si in vitrine
- Administrarea magazinului si crearea unei ambiane placute pentru clienti
- Monitorizarea si consultarea cu potentialii clienti
- Vanzarea produselor si dezvoltarea de relatii interpersonale cu clientii
- Extragerea feedback-ului, transmiterea catre superiori si consilierea cu acestia
- Fidelizarea angajatilor prin diferite campanii
- Contribuirea la dezvoltarea imaginii brandului pe canalele de socializare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial + Bonusuri motivante in functie de performante
- Beneficii suplimentare precum abonament la sala de fitness, activitati din timpul liber si multe activitati de teambuilding
- Lucreaza intr-un mediu de lucru modern, confortabil si prietenos in Shopping City Sibiu
- Comunicare directa si ierarhii plate intr-o echipa tanara
- Oportunitati excelente de crestere si avansare

*** Descrierea companiei ***

Viata merita sa fie traita in frumos.

A aduce un strop de frumos in viata, modelat dupa fiecare personalitate este dorinta si telul companiei noastre.
De aceea EVA’s este cel mai nou, modern si accesibil brand de bijuterii si accesorii, cu modele de produse promovate in capitalele modei din intreaga lume. Cu o gama impresionanta de cercei, bratari, lantisoare si inele, EVA’s isi propune sa aduca ultima moda pentru oricine la costuri prietenoase. Diversitatea de modele care apar in fiecare luna permit oricarui stil vestimentar sa se asorteze cu produse noi selectate de designerii nostri certificati. Astfel, orice produs pe care il gasiti in magazinele EVA’s puteti fi siguri ca se incadreaza in ultimele tendinte de moda din Paris, Milano, Londra si New York.

Mai mult, sectiunea de barbati aduce in premiera in magazinele romanesti bratari si lanturi pentru orice stil masculin sau pentru cadoul ideal.

EVA’s – Eleganta ca stare de spirit.