Consultanti

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului:

Identificare potentiali clienti.
Consilierea potentialilor clienti.
Administrarea portofoliului de clienti.
Dezvoltarea bazei de date si a portofoliului de clienti.
Munca pe teren este absolut optionala, este alegerea fiecaruia.

CERINTE

Cautam persoane educabile, cu abilitati sociale de baze si bune abilitati de comunicare, cu orientare catre rezultate, dorince de afirmare. Cautam numai oameni dornici de munca, cu atitudine pozitiva, empatici si proactivi, dispusi sa invete o munca eleganta in tinuta business. Experienta in vanzari reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Venituri motivante, bonusuri si parti fixe.
Dezvoltare personala si evolutie in cariera, pe scara ierarhica, doar in functie de rezultate.
Concursuri locale, regionale si nationale.
Mediu business de lucru.
Program flexibil.
Apartenenta la o echipa tanara, dinamica, condusa de personal experimentat si cu vechime serioasa in domeniu.