CONSULTANT VANZARI showroom

CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigurarea desfasurarii tuturor activitatilor de vanzare in show-room in concordanta cu politicile de vanzare ale companiei
-reprezinta firma in fata clientilor, a partenerilor si a tertilor
-intocmirea ofertei in functie de nevoile identificate pentru fiecare client
-este responsabil pentru incheierea corecta a contractelor, a facturilor si a chitantelor
-prezentarea produselor Casa Noastra, a politicii de preturi, a conditiilor contractuale, a termenelor de garantie si a serviciului de suport-service clienti intr-o maniera profesionista

CERINTE

-absolvent studii superioare;
-experienta in vanzari minim 1 an;
-orientare catre client;
-bune abilitati de organizare si planificare;
-bune abilitati de comunicare si vanzare;
-abilitati de lucru cu calculatorul (pachetul MsOffice).

BENEFICII OFERITE

-un mediu de lucru dinamic
-un pachet salarial motivant (salariu fix+comision)
-acces la programe de pregatire si dezvoltare
-sansa unei cariere de succes intr-o companie nationala

DESCRIEREA FIRMEI

Producator national de tamplarie PVC
Importator si distribuitor national de usi Porta Doors