Consultant vanzari- magazin Nobila Casa Sibiu

SC Deco Center SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzare de servicii si produse din magazinul Nobila Casa, ceea ce implica si consultarea, consilierea clientilor la cumparaturi, respectiv la comenzi de perdele si draperii

CERINTE

- Cunostinte/ aptitudini in domeniul materialelor pentru amenajari interioare

- Abilitati de comunicare si relationare
- Munca in echipa

- Experienta in vanzari perdele/ draperii reprezinta Avantaj;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- companie in extindere si dezvoltare rapida
- bonuri de masa
- mediu dinamic
- echipa tanara

DECO CENTER activeaza in domeniul furnizarii de articole textile si a serviciilor specializate de design si amenajari interioare pentru decorarea de vile si apartamente si/sau pentru industria hoteliera. Oferim solutii solutii complete: consultanta, masurare, design, confectionare, montare - la cele mai inalte standarde de calitate. www.decocenter.ro..