Consultant Vanzari - Area Sales Manager

Pan Adami

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei si identificarea de potentiali clienti din zona de activitate- aprox 10 judete.
Indeplinirea planului de vanzari;
Prezenta saptamanala ( 2-3 zile/sapt) in zona de activitate.
Acoperirea sistematica a teritoriului conform unui plan lunar.
Mentinerea si dezvoltarea relatilor de colaborare cu clientii deja existenti.

Important!
Acest post presupune organizare, responsabilitate, gandire strategica!

CERINTE

Experienta de min 3 ani in vanzari
Permis de conducere categoria B, disponibilitate de a face deplasari (300-1000 km saptamanal)
Capacitate organizatorica
Initiativa, imaginatie, spirit antreprenorial
Consecventa, ambitie si putere de munca
Atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitatea de a stabili relatii interpersonale, reale abiilitati de comunicare, bun negociator.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix plus comision din vanzari
Masina de serviciu
Telefon mobil, Laptop
Trainnig-uri de specialitate
Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara, dinamica si ambitioasa, in plina expansiune pe piata de profil din Romania

Comercializam echipamente pentru industria de panificatie si patiserie. Colaboram cu firme producatoare de utilaje din Italia, Germania, Spania, Olanda, Elvetia si Austria.
Producem accesorii pentru industria de panificatie si avem o echipa de 20 de tehnicieni pentru montaj si service.