Consultant Vanzari

APT RESOURCES & SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie Romano-Elvetiana specializata in importul si vanzarea de materiale de constructii de inalta calitate cauta persoane pentru postul de Consultant Vanzari.

Responsabilitati:
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti
- consilierea clientilor in vederea folosirii produselor respective
- castigarea de noi clienti

CERINTE

- Absolvent studii tehnice
- Experienta intr-o pozitie similara de vanzari directe business-to-business
-Disponibilitatea pentru ca calatori in tara pentru a acoperi 3-4 judete
- Cunoasterea limbii Engleze sau Germane reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+comision nelimitat in functie de vanzari
Masina, telefon
Se ofera training in strainatate pentru vorbitorii de engleza/germana

Compania noastra imbina experienta, expertiza, managementul activ si cultura creativa. Asiguram clientilor nostri know-how-ul si cunoasterea pietei din Romania pentru a ajuta dezvoltarea unui proiect de succes. Forta companiei APT Resources & Services consta in insasi echipa si in devotamentul ei pentru a oferi de fiecare data cele mai bune performante. Domeniile noastre de specialitate se incadreaza in servicii profesionale de resurse umane, incluzand recrutare & selectie de personal si consiliere in cariera.