Consultant Vanzari

Pan Adami

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei si identificarea de noi potentiali clienti ;
Indeplinirea planului de vanzari;
Prezenta saptamanala ( 2-3 zile/sapt) in zona de activitate
Acoperirea sistematica a teritoriului conform unui plan lunar
Mentinerea si dezvoltarea relatilor de colaborare cu clientii deja existenti

Important!
Acest post presupune organizare, responsabilitate, gandire strategica!
Acest post presupune a invata mai multe in fiecare zi : despre vanzari, marketing, si foarte important, despre oameni!
Acest post presupune ambitie si perseverenta!
Acest post, daca ai calitatile si pregatirea necesare si intelegi notiunea de munca bine facuta, este nu doar usor, placut, dinamic, ci si foarte bine platit!

CERINTE

Experienta de min 3 ani in vanzari
Permis de conducere categoria B, disponibilitate de a face deplasari (300-1000 km saptamanal)
Capacitate organizatorica
Initiativa, imaginatie, spirit antreprenorial
Consecventa, ambitie si putere de munca
Atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitatea de a stabili relatii interpersonale, reale abiilitati de comunicare, bun negociator.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix plus comision din vanzari
Masina de serviciu
Telefon mobil
Trainnig-uri de specialitate
Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara, dinamica si ambitioasa, in plina expansiune pe piata de profil din Romania

Comercializam utilaje si accesorii pentru industria de panificatie si patiserie. Colaboram cu mari producatori de utilaje din Italia, Germania, Spania, Olanda si Austria.
Valorile noastre sunt corectitudinea, munca in echipa si eficienta. Credem in corectitudine si integritate fata de toti partenerii nostrii. Credem in echipa noastra pentru ca numai impreuna putem reusi.