Consultant Vanzari

SC VITAL GROUP INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura promovarea si vanzarea directa de produse cosmetice premium in cadrul salonului de infrumusetare
- Sustine sesiuni si prezentari de produs
- Urmareste atingerea obiectivelor de vanzari a produselor cosmetice, saptamanal si lunar
- Asigura promovarea prin intermediul retelelor de socializare(Facebook,Twitter)
- Urmareste derularea ofertelor si comenzilor catre clienti;
- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Ofera consultanta de specialitate permanent clientilor
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii
- Raportarea zilnica,saptamanala si lunara a activitatilor desfasurate si rezultatelor

CERINTE

- Persoana interesata de domeniul infrumusetarii
- Aspect fizic placut
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Orientare catre client, perseverenta si seriozitate
- Capacitate de organizare si planificare
- Dorinta pentru dezvoltare continua

BENEFICII OFERITE

Training-uri si pregatire continuua,
Salariul fix + comision
Telefon
Laptop
Discount-uri la produsele companiei

BeUnique este o societate cu capital privat 100% care face parte din cadrul Vital Group International, avand ca principale activitati:

- comercializarea en-detail de produse cosmetice si produse beauty prin intermediul centrelor proprii de infrumusetare;;
- distributia la nivel national prin retele specifice;
- promovarea produse importate in regim de exclusivitate.

Misiune companie

Ne aflam intr-o continua dezvoltare si ascensiune valorica, fiind preocupati permanent de superlativul calitativ al produselor si serviciilor, precum si de cresterea gradului de satisfactie a clientilor